אם בעבר המטבח היה מקום שמכינים בו אוכל ותו לא, היום המטבח ממש הפך לזירה עיצובית בפני עצמה וקיימים טרנדים ופיתוחים מיוחדים שנועדו לשדרג פלאים את עולם המטבחים במחירי מטבחים אטרקטביים שאסור לפספס. אך עדיין למרות הטכנולוגיה המתקדמת בתחום, המוצר הבסיס בכל מטבח הוא ללא ספק ארונות מטבח. כיום תחום ארונות המטבח פורס בפני הצרכנים עולם שלם של אפשרויות בשילוב של טכנולוגיה חדשנית, כאשר המטרה שמניעה את הכל היא לשפר פלאים את החוויה היומיומית במטבח. אם כן כיצד ארונות מטבח יכולים לשפר את עיצוב המטבח ולהתאים אותו לצרכים השונים של כל משפחה? הכל תלוי בתכנון נכון ובחשיבה מחוץ לקופסא.

הכל מתחיל ונגמר בתכנון

ההיצע הקיים בתחום ארונות המטבח הוא נרחב אך עדיין, על מנת להגיע לבחירה האטרקטיבית ביותר עבורכם, עליכם לקבל ייעוץ מאיש מקצוע שיוכל לכוון אתכם אל עבר המטבח המתאים. כאשר מעוניינים בקניית ארונות מטבח הרי שקודם כל יש לחשוב על תכנון שיעזור לנצל נכון את החלל כך שלא ייוצרו חללים “מתים” וכדי שכל השטח ינוצל בצורה חכמה. כך למשל אם שטח המטבח שלכם קטן, הרי שאתם צריכים כמה שיותר אחסון אך בד בבד, לא מומלץ ליצור תחושה של עומס, בעזרת ארונות מטבח שתוכננו נכון, ניתן לשמור על מראה מסודר ונקי כמו גם על ארגון מרבי בחלל המטבח.

עולם שלם של צבעים וחומרים

כיום בפני אנשים המעצבים את ביתם או עורכים בו שיפוץ קיימות אפשרויות בחירה רבות. ישנם ארונות מטבח בעיצובים שונים במבחר של דגמים כך שאפשר לקנות תבניות מוכנות, או לחלופין לתכנן את ארונות המטבח בהתאמה אישית לצרכים שלכם. המבחר הרב בתחום גם מאפשר לצרכנים לקנות ארונות מטבח שמתאימים כמו כפפה לעיצוב הבית שלהם. כך למשל אם הבית מעוצב בסגנון כפרי הרי שארונות מעץ מלא יעניקו למטבח את הטאץ’ המיוחד ואם הבית מעוצב בסגנון מודרני, אפשר לבחור בדלתות ממגוון חומרים כמו למשל פולימר, זכוכית או פורמייקה וכך להתאים את עיצוב המטבח לטעם ולסגנון האישי.