הקמת תשתיות

בעבודות אינסטלציה הכרוכות בתשתיות נדרשת דקדקנות ואחריות רבה של ביצועי מערכות המים והביוב על מנת שבית חלומותיכם יקבל את אישור מכון התקנים. לכן, בתחילת ביצוע או תכנון של הקמת תשתיות מים וביוב מאפס, חשוב מאוד שלצדיכם יעמדו אנשי המקצוע האחראיים, המקצועיים ובעלי הניסיון המרבי ביותר בשוק.

כאשר מדובר בתשתיות חדשות של מערכות מים וביוב יש לקחת בחשבון את משך הזמן שעבודות בהיקף מהסוג זה דורשות. פרק הזמן לביצוע עבודות אלו יכול להימשך אף מספר חודשים ולכן, יש צורך בבעלי מקצוע מקצועיים ואמינים אשר עובדים בהתאם ללוח הזמנים שנקבע, כאשר הוא מתאים, נכון (בדגש על זמני יציקת השלד) ומקנה לכם שקט נפשי ובטחון. אנחנו, רפאל ומתן סבן מבצעים בכל שנה עשרות עבודות של מבנים חדשים, עבודות ללקוחות פרטיים ועבודות לקבלנים הקשורות בתשתיות מים וביוב. עמידה בלוחות הזמנים מהווה עבורנו בסיס שבאמצעותו אנו מצליחים לספק את לקוחותינו תוך ביצוע עבודות במעקב מלא ואחראי.

החומרים לביצוע העבודות

במהלך היציקות (בניית השלד) אנו מניחים צנרת גיבריט המותאמת בקוטרה ע”פ תכניות מסודרות של מהנדס או אדריכל שגובשו יחד עם הלקוח. חשוב לציין: כל שינוי או דרישה חדשה שאינה מצוינת בתוכניות מחויבת באישור נוסף של ממונה התוכניות וזאת במטרה לקיים בטיחות של מאה אחוז לבית הלקוח.

צנרת גיבריט הינה צנרת עבור שופכין ומי דלוחין (בביוב שלכם). יתרונה של צנרת מסוג הגיבריט מקורו מחומר פוליאתילן. מדובר בחומר קשיח אשר מעניק לצינור רמת קשיחות רצויה ומתאימה. יתרונות נוספים לחומר זה מצויים בהיותו חומר מבודד כימיקלים וכן רעשים הקיימים במערכות הביוב.

אנו עובדים עם כל סוגי הצנרות ובבעלותנו המכשור המתאים למגוון סוגי צנרת, אך עקב ניסיוננו הארוך שנים המלצתנו תהיה לצנרת מים מסוג SP. צנרת זו עשויה פלסטיק ובחלקה הפנימי רשת אלומיניום ומרכיבים מתכתיים אשר שומרים על טיב הצנרת לאורך שנים רבות. יתרה מכך, במקרה של בלאי או נזק עתידי, פעולת ביצוע התיקון תעשה בצורה יעילה, פשוטה ונקייה בזכות מרכיביה הייחודים.

אנחנו, רפאל ומתן סבן נשמח לעמוד לרשותכם בתהליך הבניה, ובהקמת תשתיות האינסטלציה עבורכם ע”מ שתקבלו שירות, מקצועיות וניסיון שהכרחי עבור כל אדם בדרך לבניית בית חלומותיו.