אינסטלטור בנתניה054-22-72-333

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

שיפוץ חדרי אמבטיה

אחד החדרים החשובים בבית, הוא חדר האמבטיה. כל בני הבית משתמשים בחדר האמבטיה בתדירות גבוהה. שיפוץ חדרי אמבטיה הפך עם השנים לשיפוץ הפופלארי ביותר וזאת בעיקר בגלל חשיבות החדר, אותו נרצה נקי, חדשני וכמובן תקין.


לפני שמתחילים בשיפוץ חדר האמבטיה, חשוב לתכנן מראש כיצד נרצה שחדר האמבטיה שלנו יראה, ומה תהיה התוצאה הסופית. למשל אם חדר האמבטיה משמש רק את ההורים בבית, ניתן להתאים את החדר לפי הצרכים של ההורים, אך אם חדר האמבטיה מיועד גם לילדים קטנים בבית, חשוב לתכנן שיפוץ שגם יבטיח בטיחות ואיכות.

לבחירת קבלן שיפוצים מקצועי, רצוי להתייעץ עם חברים ומכרים ששיפצו בעבר את חדר האמבטיה שלהם. אם החברים שלכם נחמדים מספיק, תוכלו לבקש להגיע ולראות את חדר האמבטיה שלהם לאחר השיפוץ ובכך להתרשם מעבודת השיפוצניק.

מה כולל שיפוץ חדרי אמבטיה?

שיפוץ חדרי אמבטיה יכול לכלול בין היתר:
- החלפת צנרת חדשה
- שיקום או החלפת צנרת הדלוחין
- החלפת כלים סנטירים כגון אסלה, כיור או ברזים
- החלפת ריצוף וקרמיקה
- הגדלה או הוספת חלון אמבטיה
- הוספת אמבט או מקלחון
- צביעת קירות

הליך שיפוץ חדרי האמבטיה יכול לקחת בין מספר ימים לשבועות, תלוי בגודל השיפוץ. אם ישנה עבודת אינסנטלציה משך הזמן עלול להתארך. חשוב לבחור שיפוצניק שבקיא בעבודות אינסטלציה שכן טיפול לא מקצועי יכול לגרום לבעיות חמורות בהמשך ולהוצאות כספיות נוספות.

לאחר החלפת הצנרת, חשוב לבצע בדיקה ולוודא ביחד עם איש המקצוע שהכל תקין, שהצנרת עומדת בהולכת המים ואין נזילות. בדיקות אלו חשובות וחיוניות ביותר, הרבה יותר מצבע הקרמיקה שבחרתם...

אם בחרתם לחדש את האריחים בחדר המקלחת, בדקו שהשיפוצניק מקפיד על יישור קווים וכן על איטום כהלכה בין האריחים.
וודאו שהאריחים שבחרתם אכן מודבקים במקום המתאים כך שזה בסדר מדיי פעם לקפוץ לחדר האמבטיה ולבדוק שהשיפוץ אכן מתבצע כפי שביקשתם.

שיפוץ חדרי אמבטיה יכול לחולל שינוי בחיי היום יום שלכם, מהרגע שקמתם בבוקר לשטוף פנים ועד רגע לפני שאתם הולכים לישון. לפעמים שינוי חיצוני בלבד יכול לספק תחושה של התחדשות, רענון ומשהו חדש וכייפי.

ההמלצה שלנו היא לקחת כמה הצעות מחיר ולבחון כמה אפשרויות, בשל העובדה שהיום טווח המחירים יכול להיות מאד גדול ולהסתכם אפילו בעשרות אלפי שקלים, בדקו גם את סוג החומר שהשיפוצניק עובד איתו, תבדקו שהוא אוטם ומסייד את הקירות לאחר סיום העבודה , כי גם זה לא דבר של מה בכך ולעיתים יש כאלו שזורקים את העבודה הזאת על הלקוח או מבקשים להביא סייד בנפרד, מה שבטוח, תהיו בטוחים במה שאתם רוצים שתהיה התוצאה הסופית ואם משהו לא נראה לכם או שאתם חושבים שצריך לשנות, אל תסתפקו בתשובות לקוניות , אתם משלמים לא מעט כסף על מנת לקבל את המוצר ששילמתם עבורו.

שיפוץ נעים!

קרא 716 פעמים

להצעת מחיר

השארו פרטים