אינסטלטור בנתניה054-22-72-333

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

צילום ביוב

צילום ביוב מבוצע כאמצעי החוסך שבירה ופירוק של קירות וקווי ביוב שלמים ולו רק על מנת לאתר נזילה קטנה. הצילום עצמו נעשה על ידי החדרת מצלמה זעירה אל תוך הצנרת עד לאיתור מקור הבעיה עצמה וכן בעת תיקון הבעיה, על מנת לוודא כי התינור תוקן במלואו בנקודה הנכונה.

המצלמה בנויה באופן כזה שניתן להחדיר דרך חריץ קטן בגלל גודלה הזעיר וגמישותה. כמו כן, מסוגלת היא לאתר כל שחיקה או נזק קיים, הן סדקים קטנים, שברים, סתימות, קריסת קו, פיצוץ צינור ועוד וזאת, שוב מבלי להאזין לקירות כמו פעם או לשבור אותן ולגרום לשיפוץ מסיבי לאחר מכן.

צילום ביוב – לא רק בעת תקלה

הכי קל להזמין את הרופא שכבר מאתרים סימנים של חולי...כך גם אינסלטורים, תמיד שומרים אותם למקרה שכבר יש ליקוי בצנרת, אבל טעות נפוצה זאת עלולה לעלות לכם יקר מאוד, שכן, ייתכן וכבר קיימים סימנים ראשונים של ליקוי שיילכו וייתרבו עם הזמן. מומלץ להזמין צילום ביוב וצנרת כבר עם הכניסה לבית חדש, בעיקר אם מדובר בבית שנבנה זה מכבר. צילום שכזה עשוי להעלות ליקויים עוד בטרם גרמו לנזק ולהוזיל משמעותית את הטיפול המשמר, על מנת שלא יהפוך לטיפול דחוף ומיידי, כשכבר קיים נזק נרחב יותר ונזקים משניים כגון קירות, רצפה, תקרת השכנים ועוד.

קידמה טכנולוגית – מחדר הניתוח לחדר הצינורות

צילום ביוב וצנרת נחשב טכנולוגיה חדשה יחסית ובדומה למצלמה זעירה המוכנסת לגוף האדם בחדר הניתוח, הליך צילום הביוב מאפשר בדיקה של כל מעבר והסתעפות של כל צינור וצינור והתעמקות בקירותיו לכל אורך הדרך, דבר המאפשר איתור תקלות זעירות מאוד שעלולות ליצור תגובת שרשרת על פני שטח נרחב כלפי חוץ ואותן הכי קשה לגלות ללא ציוד מקצועי, כמו לדוגמא חור קטן בהסתעפות צינורות, סדק קטנטנן בצדו האחורי של צינור קטן ועוד.

דגשים חשובים נוספים

אם אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם צילום ביוב, חובה לדרוש אישורים מיוחדים לביצוע עבודה מעין זו, משום שציוד הצילום, מעבר להיותו כבד ויקר מאוד, בידיים הלא נכונות עלול ליצור נזק שלא היה שם קודם ולייצר הוצאות נוספות, המיותרות לכל עניין. כמו כן, חובה לבדוק אם לחברה יש ביטוח לביצוע עבודות שכאלה, הן בעבור גרימת נזק והן בעבור איש המקצוע העובד עם ציוד רגיש זה. מומלץ, אם כי לא חובה, שהמצלמה תהיה רובוטית ולא ידנית, דבר אשר מקל על העבודה, מדייק אותה ומקצר את הזמן משמעותית. בחירה בצילום רובוטי חשוב מאוד כאשר מבצעים את העבודה במבנה מוסדי יותר מאשר בבית הלקוח, שם אורך הצנרת יחסית קצר יותר. במסנים מוסדיים מדובר בצינרות הנעים למרחקים ארוכים עד ארוכים מאוד ועל כן איתור תקלה במערכת הצינורות יכולה לארוך שעות עד ימים ולכן שימוש במצלמה רובוטית חיוני מאוד לדיוק וזריזות הטיפול בבעיה.

קרא 805 פעמים

להצעת מחיר

25 דקות הגעה השאירו פרטים