אינסטלטור בנתניה054-22-72-333

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

עיצוב חדרי אמבטיה - החל מ 8,999 ₪ בלבד!עיצוב חדרי אמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים שאנחנו משתמשים בו הכי הרבה. כל דיירי הבית משתמשים בחדר האמבטיה בתדירות גבוהה והדבר יוצר בלאי גבוה באחד החדרים הכי חשובים של הבית. חדר אמבטיה בלוי הוא חדר שלא נעים להיות בו. אם אתם רוצים לחדש את חדר המקלחת, האמבטיה והשירותים כדאי לבחור בחברת R.M.S המתמחה בעיצוב חדרי אמבטיה כדי שאלו יהיו חדרים נעימים ומזמינים.

R.M.S עבודות אינסטלציה ושיפוצים מתמחים בעיצוב חדרי אמבטיה

אנחנו מומחים לאינסטלציה כבר ארבעים וחמש שנים. עם כמות כה רבה של ניסיון למדנו כי חדר האמבטיה, החדר השימושי ביותר בבית צריך להיות נעים לשימוש ולשהייה. זה הוא חדר שחייב להיות פרקטי ברמת השימוש היום יומי בו, כאשר ברמת האינסטלציה, והברזים צריך להיות גם חסכוני עבור הדיירים. עיצוב חדרי אמבטיה צריך להתחשב באופי הייחודי של דיירי הבית ובצרכים היום יומיים שלהם כך שהעיצוב עצמו לא יכול להיות מנותק מדיירי הבית וחייב להיעשות יחד איתם תוך התחשבות בהעדפותיהם. אתם יכולים לפנות למעצבים אבל מעצבים הם חסרי ידע כשזה נוגע לאינסטלציה ולכדאיות בחדר האמבטיה. אנחנו ב - R.M.S מתמחים באינסטלציה ומטפלים ברטיבות, סתימות ותקלות שונות ולכן אנחנו מוסמכים לעיצוב אחראי ופרקטי לטווח הארוך כדי לוודא שלא יהיו תקלות בעתיד.

למה R.M.S עבודות אינסטלציה ושיפוצים עדיפים?

עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה שלא משקלל את יסודות האינסטלציה והצנרת בחדר ומסתמך רק על יופי הוא עיצוב חדרי אמבטיה שגוי שיכול לגרום לרטיבות ולבעיות נוספות. אצלנו תקבלו הכול כולל הכול ואפילו יותר. אנחנו מציעים חדר אמבטיה מעוצב הכולל את העוגנים, המתקנים בחדר כמו, ברזים, מקלחות, אמבטיות, כיורים, ארונות וריצוף וכולל את הרכבתם. אנחנו לא רק דואגים לעיצוב חדרי אמבטיה אלא מבצעים תיקונים תוך כדי. מפרקים את החדר הקודם ובעת הצורך גם מפנים את הפסולת. אנחנו עושים את הריצוף ומבצעים את הניקיון הסופי של החדר. אצלנו מקבלים עיצוב איכותי ואחריות למערכת האינסטלציה הכוללת דוד חשמלי. ואכן, העמידות של העבודה שלנו מדברת בשם עצמה.

קרא 558 פעמים

להצעת מחיר

השארו פרטים