אינסטלטור בנתניה054-22-72-333

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

חידוש אמבטיה - החל מ 8,999 ₪ בלבד!


אמבטיות במבצע חידוש אמבטיה

על חידוש אמבטיה וההיבטים הנלווים אליו

חידוש אמבטיה

חלל האמבטיה נחשב לאחד המקומות המיוחדים בבית. הוא מאפשר לנו להירגע מיום עבודה מפרך, לנצל רגע של שקט עם עצמנו בפתחו ובסופו של יום ובכלל הוא משרה אווירה מיוחדת במינה. מה קורה כאשר חדר האמבטיה הוא ישן ומוזנח? מה עושים כאשר הוא כושל בתפקידו לספק לנו את רגעי האושר הללו? התשובה פשוטה: חידוש אמבטיה. המושג חידוש אמבטיה כולל שורה של פעולות שמטרתם היא אחת: ליצור חלל אמבטיה נעים ומפנק שנוכל לשהות בו בהנאה רבה ולזכות ברגעי חסד של פרטיות ואינטימיות. מדובר על תהליך כולל שמתחיל בכלים הסניטריים עצמם- אמבטיה, אסלות וברזים, ממשיך גם בחלל עצמו עם חיפויי קרמיקה, חיפויי רצפות וכמובן נגמר בהחלפת הצנרת כולה.

כמה זה מורכב?

מדובר על תהליך מורכב שדורש לא רק ידע וניסיון אלא גם ציוד מקצועי שיאפשר להוציא פרויקט כמו חידוש אמבטיות לפועל. שימוש בכלי עבודה מתאימים שבהם נשעה שימוש בטכנולוגיות חדישות מבטיח רמת גימור גבוהה ותוצאה שתישארעמידה לאורך שנים, אחר הכל אין טעם לבצע חידוש אמבטיה שיחזיק מעמד אך ורק לכמה שנים. שימוש בחומרים טובים וציוד מקצועי מבטיח שמירה על אותו מראה משופץ גם לשנים רבות קדימה ומכאן חשיבותו. חברת RMS מציעה לכלל לקוחותיה בכל חלקי הארץ ובדגש על אזור המרכז והשרון עם ערים כמו נתניה, רעננה, תל אביב ורמת גן שירות של חידוש אמבטיה יעיל ומקצועי שעושה שימוש בחומרים הטובים ביותר ונעשה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר.

מה זה כולל?

חידוש אמבטיה

במסגרת חידוש אמבטיות מתבצעת הנחה של צנרת חדשה, חיפוי חדש הן מבפנים והן מבחוץ, טיפול בחלל כולו תוך מחשבה על חלוקה נכונה שלו, התקנת כלי סנטריה חדשים ועוד. מלבד פעולות מורכבות כמו חידוש אמבטיה מבצעת חברה גם עבודות אינסטלציה נוספות, פשוטות ומורכבות גם יחד, החל מפתיחת סתימות וכלה באיתור פיצוצים בצנרת וטיפול בהם על ידי מכשור מדויק, מקצועי ומתקדם. השירות האמין, המקצועיות הרבה והנכונות לעמוד מול כל אתגר בתחום האינסטלציה מאפשר לחברה לתת לכלל לקוחותיה שירות מעולה בכל היבט ובכל תחום.

קרא 1722 פעמים

להצעת מחיר

השארו פרטים