אינסטלטור בנתניה054-22-72-333

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

הלוואות עבור שיפוצים בתנאים נוחים


שיפוצים

בזמן שהעיתונות הכלכלית, וכיום לא רק הכלכלית, מתעסקת כל הזמן בשאלה כמה משכנתאות לוקחים הישראלים על מנת לקנות בית חדש, היא מתעסקת הרבה פחות בשאלה מה גובה ההלוואות שישראלים לוקחים עבור שיפוץ. תהיו בטוחים שמדובר במספרים לא קטנים.

על מנת לסבר את האוזן, לפני שאנחנו נכנסים לשאלה למה ואיך לוקחים הלוואה, הנה מספר נתונים. שוק השיפוצים מגלגל למעלה מ-15 מיליארד שקל בשנה, על פי הערכות 220 אלף בתי אב בישראל עושים שיפוצים בשנה, הסכום הממוצע על שיפות הוא 41 אלף. השיפוצים הפופולאריים ביותר הם מטבחים מעוצבים, חדרים חדשים, שיפוץ שירותים ומקלטים. עכשיו עולה השאלה האם זה משתלם, ואיך אפשר לקחת הלוואות לשיפוצים.

אם עושים חישוב כללי, לאורך זמן, זה מאוד משתלם לבצע שיפוץ. נניח ואנחנו מוצאים את הסכום שהצגנו קודם לכן, ובו בזמן ערך הדירה עולה פי 4-5 מסכום זה, אז ביום בו נרצה למכור את הדירה, נרוויח. שלא נדבר על כך, שבשביל לרכוש דירה חדשה, נצטרך לשלם הרבה יותר. מה שכן, על הסכום ששילמנו עבור השיפוץ, צריך להוסיף עלויות נלוות. למשל, עלות התקופה שנצטרך לשהות מחוץ לבית (מתוך הנחה שבזמן השיפוץ לא נוכל לשהות בבית), זו הסיבה שאת רוב השיפוצים נהוג לעשות בקיץ, אז אפשר לשלוח את הילדים לסבא/סבתא והם לא מפסידים לימודים. אז, אפשר להניח, מחיר השיפוץ עולה, כי המשפצים מבינים שזו התקופה שלהם להרוויח.

עכשיו עולה השאלה, איך ואיזה סכום ניקח בהלוואות לשיפוצים. ובכן, היום אין צורך לפנות לבנק בשביל זה, אפשר באמצעות חברות חוץ בנקאיות להשיג מימון של עד 60 אלף שקל בממוצע (יש חברות שמוכנות להלוות יותר), את המימון אפשר לקבל תוך ימים ספורים, היתרון של הלוואות לשיפוצים, שההחזר מתפרס על פני שנים עם ריביות נמוכות יחסית. אז גם אם אנחנו משלמים רבית, אנחנו לא מרגישים אותה וכן אם נחליט למכור את הדירה, הרווח שנעשה עליה לאור העלייה בערכה, נוכל להחזיר את ההלוואה ואת הריבית בלי שום בעיה.

רצוי מאוד לקחת הלוואות שהן מעבר לסכום השיפוץ, כפי שכתוב על הנייר. ראשית, שיפוץ מתחיל, בדרך כלל, בסכום מסוים, ונגמר בסכום אחר לגמרי. שנית, ההלוואה שלקחנו תוכל לשמש אותנו גם לעלויות נלוות. קחו בחשבון, בימי השיפוצים תפסידו ימי ושעות עבודה. הכסף מההלוואות יעזור לנו לא להיכנס למינוסים ויאפשר לנו לשמור על רמת חיינו, בצורה כזו או אחרת.

לסיום, הלוואות לשיפוצים ובפרט שיפוץ מטבחים מודרניים יכולים להיות כלי כלכלי מאוד טוב וחכם, שלאורך זמן יוכיח את עצמו עבורנו, ככזה שדווקא ישפר את מצבנו הכלכלי, הכל שאלה כמובן, מה נעשה בשיפוץ עצמו ועד כמה ערך הנכס יעלה לאורך זמן והאם נדע למכור אותו בזמן.

קרא 1240 פעמים

להצעת מחיר

השארו פרטים