אינסטלטור בנתניה054-22-72-333

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

אינסטלטור בקדימה - מעל 41 שנות ניסיון עומדים לשירותך!

שירות אמין, אדיב ומקצועי! חייגו עכשיו - 054-22-72-333

אינסטלטור בקדימה מעל 41 שנות ניסיון בעבודות אינסטלציה

אינסטלטור בקדימה איתור ותיקון כל סוגי הנזילות

אינסטלטור בקדימה שיפוץ אמבטיות והתקנת ברזים חדשים

אינסטלטור בקדימה מתחייבים למחירים הזולים בארץ!

אינסטלטור בקדימה אינסטלטור 24 שעות ביממה/שירות חירום
     פתיחת סתימה 250 ₪ בלבד !

אינסטלטור בקדימה

שירות אמין, אדיב ומקצועי! חייגו עכשיו - 054-22-72-333

חדש!! איתור וגילוי נזילות באמצעות מצלמה תרמית

איתור רטיבות ונזילות - בעיות איטום מבנים - בדק בית לפני קניה - צילום קווי ביוב - איתור נזילות תת קרקעיות. חייגו 054-22-72-333

החלפת ברז 200 ₪ בלבד !החלפת ברז

 

אינסטלטור בקדימה מוקד לילה (חירום) 24 שעות מהשעה 22:00: 054-22-72-333

אצלנו תקבלו שירות VIP

שירותים נוספים: פתיחת סתימות על ידי מכשור מתקדם, התקנת ברזים וכלים סניטריים, תיקון פיצוצי צנרת מים וביוב, הגברת לחץ מים, שיפוצי אמבטיות וחדרי שירותים, הכנה למדיחי כלים ולמכונות כביסה, איתור וגילוי נזילות על ידי מכשור מתקדם, החלפת קווי ביוב, בדיקת אינסטלציה לפני קניה, פתרונות לבעיות רטיבות ועובש בקירות.

למה דווקא RMS בשביל אינסטלטור בקדימה?

למה לבחרו דווקא את חברת RMS? מה מייחד אותנו, ולמה השירות שלנו טוב יותר ממה שאתם יכולים לדמיין? למה לבחור דווקא אותנו כאשר מחפשים אינסטלטור בקדימה? ובכן, ראשית, נתחיל מהעובדות הבסיסיות: חברת RMS הוקמה לפני 42 שנים, בשנת 1973, מה שהופך אותה לאחת החברות הוותיקות ביותר בתחום. אנו מחויבים – לפי אמנות עליהם אנו חתומים, אפילו! – לשירות הטוב ביותר שאנו יכולים להציע. והשירות הטוב ביותר שאנו יכולים להציע הוא שירות טוב בהחלט – בזכות הוותק שלנו, ובזכות איכות השירות שאנו מציעים, אנו מסוגלים לגדול ולצמוח כעסק ולשכלל את הדרכים שבהן אנו מעניקים לכם שירות.

אינסטלטור בקדימה? אין בעיה!

RMS יודעת לעמוד בציפיות לקוחותיה. אנו מאמינים בשירות טוב לא רק בתור סיסמה, אלא בתור דרך לעשות עסקים – כאשר אתם מזמינים אינסטלטור בקדימה, אתם נכנסים לתוך רשת של חברה שיודעת מה היא עושה. מעבר לשירותי האינסטלציה, אנו מעניקים גם שירותי שיפוץ ע"י קבלן שיפוצים מוסמך ומנוסה, ומספקים שיפוצניקים משלנו תחת העסקת החברה, ומעניקים לאותן עבודות אחריות. כלומר, אתם יכולים לסמוך עלינו גם לאחר סיום העבודה. ואפילו לאחר סיום תקופת האחריות – עדיין ניענה לקריאה שלכם. וזה רק אם בכלל ישנה סיבה שלא תהיו מרוצים ותצטרכו להיעזר בנו שוב, מצב שהסיכויים להתרחשותו הם נמוכים – פשוט מכיוון שאנו דואגים שהאינסטלטורים והשיפוצניקים שלנו לא יעזבו אתכם עד שהם בטוחים שאין שום בעיות בעבודה ועד ששאלותיכם יענו במלואן ולשביעות רצונכם.

אינסטלטור בקדימה אפילו בלילה

אינסטלטור בקדימה

עוד יתרון בשירות שלנו, שמדגים את המחויבות שלנו לספק לכם, הצרכנים, את האיכות שלנו, הוא הזמינות של מוקד הלילה שלנו – כן, תוכלו להזמין אינסטלטור בקדימה, ישר לביתכם, אפילו מאוחר בלילה. מוקד הלילה שלנו פעיל משעה 22:00 ואילך. בזכות שירות זה תוכלו לסמוך עלינו 24/7– בלי להיכנס לחרדות הרגילות שמלוות את רוב האנשים בניסיון שלהם להשיג אינסטלטור. בכל מצב בו אתם זקוקים לשירותיו של אינסטלטור בקדימה – אנחנו שם לצדכם. הניסיון שלנו בתחום הוא מוכח, ואנו מוכנים להתחייב על כך. אז קדימה, העזו להזמין מאיתנו אינסטלטור בקדימה!

קרא 963 פעמים

להצעת מחיר

25 דקות הגעה השאירו פרטים