אינסטלטור בנתניה054-22-72-333

קבל הצעת מחיר ללא התחייבות

אודות החברה

אודות החברה

מובילים בעבודות אינסטלציה ושיפוצים

חברת RMS

חברת R.M.S הינה חברה איכותית שמבצעת כבר 41 שנה עבודות אינסטלציה ושיפוצים. החברה עובדת עם לקוחות פרטיים, עסקים גדולים וגופים ממשלתיים. בין לקוחותיה ניתן למצוא את עיריית נתניה, אוסטיק שמיר, עמוס שגב ועוד.. ייחודה של החברה טמון בעובדה שהיא מאמינה במקצועיות ללא פשרות.


לקוחות החברה יודעים שיש מי שיעמוד לצדם בכול עת, גם בגמר עבודת האינסטלציה/שיפוץ ואף בתום תקופת האחריות - כי אצל חברת R.M.S לא מתפשרים על רמת השביעות רצון של הלקוח.
לחברה יש כלי רכב ייעודיים, מגוון אנשי צוות מקצועיים שנבחרו בקפידה, מחסנים עם מבחר גדול של כלי עבודה, וכל זאת לצד ניסיון עשיר ומגוון. כך שכשפונים אלינו ניתן להיות בטוחים שלא מדובר בעוד פנייה אל איש מקצוע, אלא על אנשי מקצוע שהם שם בשבילכם, ועם הידע, הניסיון והכלים, וזאת על מנת לבצע כל עבודת אינסצטלציה או שיפוצים בדיוק המרבי, באיכות קפדנית ובפרק זמן מהיר.

מה מבדל אותנו משאר החברות?

החברה קיימת משנת 1973 - עובדה שאינה הולכת ברגל ויש לה משקל גדול למקום שבו אנו נמצאים כיום, ואתם אלו שמוזמנים ליהנות מהיתרונות שטמונים בכך.
לאורך השנים אנו מקפידים להתעדכן בכול עת, אם בשיטות החדשות, או אם בחומרי העבודה החדשים שיוצאים לשוק. אצלנו תמצאו עבודות אינסטלציה - אינסטלטור ברעננה, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור בקדימה, אינסטלטור בתל מונד והסביבה,  הכוללים: פתיחת סתימות, תיקון נזילות, החלפת כלל הצנרת בבית ועוד.., ובאופן כללי כל עבודת שיפוץ שיש בה צורך - כי כך זה כשעובדים עם מקצוענים, עם אנשים שמלבד שמחזיקים בניסיון עשיר וציוד נרחב, גם אכפת להם והם מחויבים לגבי איכות התוצאה.
אנו עובדים באזור השרון בפרט ובאופן כללי בכל רחבי הארץ. אנו חושבים על טובת הלקוח, עובדים עם החומרים הטובים ביותר ושומרים על מגוון התקנים. אצלנו תמצאו ייעוץ מקצועי שעשוי לחסוך לכם כסף רב, אנשי מקצוע שאכפת להם, ומענה מהיר ואמין לכל צורך.

המוטו שלנו הרווח שלך

חברת RMS

אנו מאמינים ששירות טוב אינה המלצה, אלא כל עבודת אינסטלציה ושיפוץ דירה מקצועית מתחילה במתן שירות אדיב ומסתיים עם לקוח מרוצה. אנו עוזבים את בית הלקוח רק לאחר שווידאנו את שביעות רצונו, ורק לאחר שהוא שאל את כל מה שהטריד אותו ואף ייעצנו לו מספר טיפים להמשך תחזוקה נכונה.

אנו מעניקים אחריות על העבודה שלנו ונענים לקריאה גם בתום תקופת האחריות. אנו מאמינים באיכות, עמידה בזמנים, אמינות ומקצוענות מעל הכול.
בין מגוון הלקוחות שלנו יש לא מעט לקוחות חוזרים וזו ההנאה שלנו - לדעת שלקוחות מרוצים מהעבודה שלנו ומבקשים להיעזר בנו שוב.

קרא 1803 פעמים

להצעת מחיר

השארו פרטים